EN
EKŞİOĞLU Kurumsal

Ekşioğlu Tria İnşaat olarak yapı sektöründeki engin tecrübelerimizin ışığında, yeni nesil konut projeleri geliştiriyor; yatırımcılarımıza her gün kazanmaya devam edecekleri değerler sunuyoruz. Öncüsü olduğumuz yeni nesil mimari projelerimizde her bir detayı titizlikle planlıyor, yaşam alanlarınızı, isteklerinizi tamamen karşılayacak size özgü değerlerle şekillendiriyoruz.

İstanbul gibi Dünya’nın gözbebeği olan eşsiz şehrimizin gelişen konut mimarisine örnek teşkil edebilecek kalitede hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile sektöre örnek olarak bölgenin gelişen yüzüne katkı sağlamaya devam ediyoruz. Yaşam alanlarındaki ayrıcalığı doğru yatırımla bütünleştirmek için sizleri EKŞİOĞLU TRIA’ya bekliyoruz.

" Hayata Değer Katan Projeler "


VİZYONUMUZ

Ekşioğlu Tria İnşaat, inşaat çağının gereksinimlerine uygun, uzman kadrosuyla çevre ve insan odaklı projeler üretmeyi kendine ilke edinmiştir. Bu ilke, vizyonumuzun temelini oluşturarak, geleceğe yönelik sürdürülebilir ve kapsamlı çözümler sunmaktadır.

MİSYONUMUZ

Ekşioğlu Tria İnşaat olarak, her zaman kaliteye öncelik vererek üstün özellikli yaşam alanları tasarlıyoruz. Aile değerlerini benimseyip ’Kalite Öncelik, Yarınlar Hedef’ ilkesiyle geleceğin projelerine imza atmaya devam ediyoruz. Sizi güvenle kucaklayan, nitelikli yaşam alanlarını aile anlayışıyla birleştirerek sunuyoruz.


 • 37

  YILLIK
  DENEYİM

 • 30

  TAMAMLANAN
  PROJE

 • +3 BİN

  KONUT
  SAHİBİ

Kurumsal
MODERN MİMARİ

MODERN MİMARİ

YÜKSEK MÜHENDİSLİK

YÜKSEK MÜHENDİSLİK


EKŞİOĞLU TRİA AİLESİNE KATILIN
YATIRIMLARINIZI GELECEĞE TAŞIYIN!

Ekşioğlu Tria İnşaat olarak, uzun yıllara dayanan yapı sektöründeki tecrübemiz ve birikimimizle geleceğin konut projelerini hayata geçiriyoruz. Yatırımcılarımıza sunduğumuz benzersiz ayrıcalıklarla her gün kazançlarını artırmalarına öncülük ediyoruz. Güçlü temeller üzerine inşa ettiğimiz projelerimiz ve sürdürülebilir yaklaşımımızla, Ekşioğlu Tria olarak sizleri modern yaşamın konforunu ve güvenini bir araya getiren özgün projelerle tanıştırıyoruz. Geleceğin yatırımlarını bugünden keşfedin, Ekşioğlu Tria ailesine katılın ve kazanmanın keyfini en üst düzeyde yaşayın!

Neden Tria?
YÖNETİM KURULU
CEMİL EKŞİOĞLU

CEMİL EKŞİOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı
FEVZİ EKŞİOĞLU

FEVZİ EKŞİOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi
HAYRİYE EKŞİOĞLU ANISINA

Sonsuz bir üzüntü ve kalbimizde derin bir boşlukla, sevgili Hayriye Ekşioğlu’nun kaybının etkisini hissediyoruz. Hayriye Ekşioğlu, sadece profesyonel bilgisi ve liderlik becerileriyle değil, aynı zamanda samimi bakış açısı, yardımseverliği ve sıcak kanlılığıyla da firmamıza önemli katkılarda bulunmuş bir değerdi. Onunla geçirdiğimiz zamanlar, iş yaşamımızı zenginleştiren ve Ekşioğlu Tria kültürüne kattığı derin etkiler ile doluydu.

Bu zor zamanlarda Hayriye Ekşioğlu’nun bize bıraktığı değerleri ve anıları yaşatarak bir araya gelmiş hissediyoruz. Bizler, onu anımsayarak, her zaman yanımızda hissetmeye ve birbirimize destek olma geleneğini devam ettirmeye kararlıyız. Hayriye Hanım’ın bıraktığı mirası yaşatmak adına birlik ve beraberlik içinde olacağız.

Saygıyla anıyor, tüm başarılarımızda onun izlerini taşıyarak, derin üzüntümüzü paylaşıyoruz…

"Ekşioğlu Tria İnşaat Ailesi"


HAYRİYE EKŞİOĞLU ANISINA