+90 (216) 425 25 25 info@eksioglutria.com
EN DE FA

Hakkımızda

YAŞAMA DEĞER KATAN PROJELER İÇİN

EKŞİOĞLU TRİA

Ekşioğlu Tria İnşaat olarak yapı sektöründeki engin tecrübelerimizin ışığında, yeni nesil konut projeleri geliştiriyor; yatırımcılarımıza her gün kazanmaya devam edecekleri değerler sunuyoruz. Öncüsü olduğumuz yeni nesil mimari projelerimizde her bir detayı titizlikle planlıyor, yaşam alanlarınızı, isteklerinizi tamamen karşılayacak size özgü değerlerle şekillendiriyoruz. İstanbul gibi Dünya’nın gözbebeği olan eşsiz şehrimizin gelişen konut mimarisine örnek teşkil edebilecek kalitede hayata geçirdiğimiz projelerimiz ile sektöre örnek olarak bölgenin gelişen yüzüne katkı sağlamaya devam ediyoruz. Yaşam alanlarındaki ayrıcalığı doğru yatırımla bütünleştirmek için sizleri EKŞİOĞLU Tria’ya bekliyoruz.

MAAİLE TRİA

Tria’da tüm planlamamızı aile yaşantısını merkeze koyarak yaparız. Projelerimizde önceliğimiz olan bu konu bizi en iyi tanımlayan noktaların da başında geliyor. Çünkü biliyoruz ki, aile üyelerinin sevgiyle bir arada olduğu mekanlar dört duvarın dışına çıkarak gerçek bir yuva olabilir.

ÖNCELİĞİMİZ ÇOCUKLAR

Aile yaşamının en önemli tamamlayıcısı olan çocuklar Tria projelerinde göz bebeğimiz. Çocuklarınızı güvenle büyütebileceğiniz devasa yeşil alanlar, oyun parkları, basketbol sahası ve açık yüzme havuzu ile onları mutlu edecek her şey Tria’da sizinle!

GEÇMİŞ VE GELECEĞİN BULUŞMA NOKTASI

Ekşioğlu Tria İnşaat olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerde geleneksel aile değerlerine verdiğimiz önemin yanı sıra, günümüzde neredeyse bitmek üzere olan komşuluk kavramının da devam etmesini önemsiyoruz.

DOĞAYLA YENİDEN TANIŞMA ZAMANI

Tria projelerinde şehrin içindeyken, şehirden uzaktaymışsınız gibi hissedebileceğiniz peyzaj düzenlemeleri ile yeşile doyacağınız alanlar sizinle! Rahat bir nefes almak için sadece balkonunuza veya bahçenize çıkın ve yemyeşil alanların, masmavi deniz manzarası ve sonsuz gökyüzü ile buluşmasının keyfini çıkarın! Yaptığımız peyzaj mimarisinde evcil hayvanlarınızı rahatça gezdirebileceğiniz yürüyüş alanlarının yanı sıra sokak hayvanları için özel olarak yapılmış yuvalarla da Tria projelerinde küçük dostlarınızı da önemsiyor, sizin yanınızda onlara da yer açıyoruz. Ekşioğlu Tria olarak imza attığımız tüm konut projelerinde olmazsa olmazımız daha çok doğa, kalıcı ve sürdürülebilir çevre düzenlemeleri… Ve şimdi sizleri, yeşile doymanız için doğayla yeniden buluşabileceğiniz Tria ailesine katılmaya davet ediyoruz.

SOSYAL YAŞAM

Ekşioğlu Tria projelerinde evinizi daha çok sevmenizi sağlayacak olan noktalardan biri ise ince ince planlanmış sosyal alanlar… Biraz hava almak veya küçük bir mola vermek istediğinizde sadece birkaç dakikada ulaşabileceğiniz sosyal alanlar Ekşioğlu Tria İnşaat projelerinde sizlerle! Sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz tüm detaylar sizin için Tria’da hazır.

AKILLI YATIRIM İÇİN TRİA

Ekşioğlu Tria İnşaat projeleri yatırım aracı olarak da size her zaman kazandırıyor. İster kendi yaşam alanınız olarak, isterseniz yatırım aracı olarak bir Tria sahibi olun; İstanbul’un en özel lokasyonlarında hayata geçirdiğimiz projelerimiz her geçen gün artan yatırım değeri ile sizi daima mutlu eder. Doğru bir yatırım için sizi de Tria’ya bekliyoruz!

Misyonumuz

Üstün özellikli yaşam alanları üreten Ekşioğlu Tria İnşaat “önceliğimiz kalite amacımız yarınlar ” düsturuyla geleceğin projelerine imza atmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz

Ekşioğlu Tria, inşaat çağının gerekliliklerine uygun, işinin uzmanı personelleri ile çevreye ve insana duyarlı projeler üretmeyi ilke edinmiştir.

Yönetim Kurulu

Cemil EKŞİOĞLU

Yönetim Kurulu Başkanı

Fevzi EKŞİOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi